مجموعه ماریکو شما را به خرید بهترین دستگاه های سورتینگ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

کارخانه تولید سورتینگ سیب زمینی

آنچه در این مقاله می خوانید...

ظرفیت های سورتینگ سیب زمینیراهنمای خرید سورتینگ سیب زمینی

امروزه درجه بندی انواع محصولات کشاورزی نقش بسیار مهمی در میزان فروش و بازار پسندی آنها دارد. این درجه بندی توسط دستگاه سورتینگ انجام می‌گیرد. کارخانه تولید سورتینگ سیب زمینی اقدام به عرضه این دستگاه با قیمت مناسب و کارایی بالا نموده است.

آیا با ظرفیت های متفاوت این دستگاه آشنایی دارید و می دانید چگونه می توان با کارخانه تولیدکننده آن جهت خرید این دستگاه ارتباط برقرار کرد؟

کارخانه تولید سورتینگ سیب زمینی

ظرفیت های سورتینگ سیب زمینی

ظرفیت های سورتینگ سیب زمینی

تقاضای رو به برای افزایش مواد غذایی از جمله سیب زمینی و درخواست مشتریان برای خرید محصولات درجه بندی شده باعث شده است که انواع مختلفی از دستگاه سورتینگ به بازار عرضه شود. این دستگاه ها قادر هستند تا بر اساس معیارهای مختلف از جمله اندازه، شکل ظاهری، رنگ و بسیاری موارد دیگر سیب زمینی ها را از هم تفکیک کنند.

دستگاه سورتینگ سیب زمینی در انواع نیمه اتوماتیک و اتوماتیک در بازار وجود دارد که هر یک از این دستگاه ها دارای توانایی و کارکرد ویژه هستند.

یکی از تفاوت ‌های این دستگاه ‌ها در ظرفیت های سورتینگ آنها می باشد همچنین حجم مخزن هاپر یا ذخیره سیب زمنی  این دستگاه ها ممکن است با همدیگر تا اندازه ای متفاوت است.

انواع دستگاه نیمه اتوماتیک سورتینگ سیب زمینی قادر هستند این محصول را در ظرفیت کمتری نسبت به انواع اتوماتیک درجه بندی کنند. حداقل ظرفیت دستگاه های نیمه اتوماتیک 2 تن در ساعت می باشد یعنی دستگاه قادر است بر اساس معیارهای تعریف شده برای دستگاه 2 تن سیب زمینی را درجه بندی کند. این میزان در دستگاه های تمام اتوماتیک ممکن است به 15 تن در ساعت برسد.

بنابراین با توجه به حجم سیب زمینی تولیدی در مزارع کشاورزی و یا تناژ سیب زمینی ورودی به کارگاه های درجه بندی این محصول  می توان یکی از ظرفیت های مختلف این دستگاه سورتینگ را خریداری نمود.

راهنمای خرید سورتینگ سیب زمینی

راهنمای خرید سورتینگ سیب زمینی تهیه دستگاه سورتینگ سیب زمینی یکی از بهترین راه حل ها برای درجه بندی این محصول کشاورزی می باشد. کسانی که در زمینه تولید سیب زمینی دارای مزارع وسیع هستند جهت کسب ارزش افزوده بیشتر از تولیدات خود اقدام به سورتینگ این محصول می نمایند. همچنین کسانی که در زمینه فروش دستگاه های سورتینگ یا صادرات آن فعالیت دارند باید از مشخصات انواع مختلف این دستگاه مطلع شوند.

راهنمای خرید سورتینگ سیب زمینی توسط مشاور فروش ما برای خریداران این محصول در هر ساعت از شبانه روز فراهم است و خریداران جهت خرید و کسب راهنمایی در مورد انواع مختلف این دستگاه می توانید با کارشناسان فروش ما در کارخانه تولید دستگاه سورتینگ سیب زمینی تماس برقرار کنند و سفارش خود را اعلام نمایید.

حمیدرضا طباطبایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ماریکو شما را به خرید بهترین دستگاه های سورتینگ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *