مجموعه ماریکو شما را به خرید بهترین دستگاه های سورتینگ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرکز خرید سورتینگ غلطکی سیب زمینی

آنچه در این مقاله می خوانید...

نحوه کار سورتینگ غلطکی سیب زمینیفروش سورتینگ غلطکی سیب زمینی

سورتینگ غلطکی سیب زمینی با مدل های به روز در بسیاری از کارخانجات مورد استفاده قرار می گیرد. در مراکز خرید بازاری نمونه هایی با ظرفیت های مختلف و با کیفیت هایی باور نکردنی به صورت عمده فروخته می شوند. قیمت های عمده و به نسبت ارزان موجب فروش بیشتر این محصولات درجه یک و با دوام در این مراکز خرید اینترنتی شده است.

مرکز خرید سورتینگ غلطکی سیب زمینی

نحوه کار سورتینگ غلطکی سیب زمینی

نحوه کار سورتینگ غلطکی سیب زمینی نحوه کار سورتینگ غلطکی سیب زمینی به این صورت است که در دستگاه های مختلف با دو سیستم اصلی مکانیکی و لیزری انجام می گیرد.

در فهرست های  دستوری که برای این ساخته ها به ثبت رسیده اند، کلیه روند و مراحل با شفافیتی کامل بیان می شوند. از این جهت با جمع آوری این اطلاعات دقیق و منظم کردن آن ها، آگاهی رسانی مناسبی را هم به شما ارائه می دهیم:

در ابتدا شست و شوی کاملی باید از این محصولات انجام بگیرد تا آماده ورود به دستگاه شوند. با تمیز کاری و خشک شدن مناسب، حجم زیادی از سیب زمینی ها به تجهیزات وارد می گردند. در این حالت باید هر دانه از این تولیدات بر اساس وزن جدا سازی شود. البته این امر مهم در مدل های مختلف این ساخته ها با عملکرد های متفاوت تری انجام می پذیرد.  

  1. مثلا در مورد دستگاه های مکانیکی که زیاد پیشرفته نیستند کمی سرعت تفکیک سازی کاهش می یابد.
  2. اما اگر در مورد مکانیزم ساخته های لیزری برایتان توضیح بدهیم متوجه خواهید شد تمام جدا سازی ها با دوربین های هوشمندانه انجام می گیرند. دوربین های لیزری می توانند نمونه ها را از طریق وزن تشخیص داده و آن ها را در ردیف های متفاوت تری تفکیک نمایند. بنابراین بسته های کم حجم و سنگین به وسیله دوربین ها تفکیک می شوند و از طریق نوار های حرکتی انتقال پیدا می کنند.

از سویی باید اشاره کرد به ترتیب سیب زمینی ها بر روی این نوار نقاله ها حرکت کرده و با سرعت یکسان عملیات را انجام می دهند.

در ادامه کار با انجام جدا سازی ها محصولات درجه یک و سالم به طور متمایز و در جعبه هایی استاندارد بسته بندی می شوند.

فروش سورتینگ غلطکی سیب زمینی

فروش سورتینگ غلطکی سیب زمینی فروش سورتینگ غلطکی سیب زمینی از طریق فروشگاه اینترنتی در شهرستان های کشور رواج دارد. در این مسیر با توزیعات غیر حضوری راهی ممکن و آسان تر برای انجام مبادلات فراهم می گردد و سود مناسبی، از این راه به دست می آید. از طرفی برای ایجاد جلب توجه بیشتر به طرف دریافت محصولات، تنوع در بسته بندی ها افزایش می یابند.

حمیدرضا طباطبایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ماریکو شما را به خرید بهترین دستگاه های سورتینگ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *