مجموعه ماریکو شما را به خرید بهترین دستگاه های سورتینگ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرکز خرید سورتینگ سیب زمینی

آنچه در این مقاله می خوانید...

طرز کار سورتینگ سیب زمینیفروش ویژه سورتینگ سیب زمینی

دستگاه سورتینگ سیب زمینی  که مجموعه ما به عنوان مرکز خرید سورتینگ سیب زمینی آنرا به بازار عرضه می کند دستگاهی است که  سیب را وقتی از خاک بیرون می آورد سیب زمینی را شستشو می دهد و سپس آن را به درجات مختلف تقسیم می کند. سپس محصول  سیب زمینی را در کیسه های توری مخصوص بسته بندی شده و در وزن های متفاوتی آن را به بازار عرضه می کنند.

مرکز خرید سورتینگ سیب زمینی

طرز کار سورتینگ سیب زمینی

طرز کار سورتینگ سیب زمینی سیب زمینی یکی از محصولات پر مصرف کشاورزی استوبرای استفاده ازطرز کار سورتینگ سیب زمینی: که تولید زیاد آن برای پاسخگویی به تقاضای مصرف آن می باشد. وجود دستگاه هایی مانند دستگاه سورتینگ سیب زمینی می تواند به روند تولید سرعت بخشیده و این محصول مهم را به موقع و به صورت با کیفیت روانه بازار های فروش نماید.
دستگاه های سورتینگ به صورت نیمه یا تمام اتوماتیک سیب زمینی های خوب و درشت را از انواع دیگر جدا می کنند. این ماشین آلات با انجام مراحل زیر کار آماده سازی محصول را به اتمام رسانده و آن را آماده عرضه به بازار می نمایند:

    شستشوی سیب زمینی و خاک گیری
    خشک کردن، سورتینگ و درجه بندی، توزین و بسته بندی

سیب زمینی که به این طریق با این دستگاه جدا می شود معمولا در اندازه های مختلف بوده و قیمت فروش هر کدام از آنها متفاوت خواهد بود.

در کشور های پیشرفه عمل سورتینگ یکی از فعالیت هایی است که در کارخانجات انجام می شود و محصولات مختلف کشاورزی به صورت بسته بندی شده به بازار عرضه می شوند.

در ایران این عمل چندان عمومیت ندارد و اکثر افراد خرید فله ای یک محصول را به نوع بسته بندی و درجه بندی شده آن ترجیح می دهند. برای بیشتر محصولات کشاورزی می توان از این تجهیزات استفاده نمود.

فروش ویژه سورتینگ سیب زمینی

فروش ویژه سورتینگ سیب زمینی فروش سورتینگ سیب زمینی که توسط مجموعه ما انجام می شود به کیفیت دستگاه و ظرفیت آن در واحد ساعت بستگی دارد. نرخ این دستگاه رقم ثابتی نیست. این دستگاه های از نظر نوع و قابلیت اجزای مختلفی دارند که هر چه قابلیت آنها افزایش یابد، نرخ آنها نیز به همان نسبت افزایش خواهد یافت.
به عنوان مثال در مورد محصول سیب زمینی دو دستگاه سورتینگ وجود دارد که وزنی و حجمی نامیده می شود. نوع وزنی این وسایل قیمت بیشتری از نوع حجمی آن دارد و به همین دلیل فروش دستگاه حجمی به دلیل قیمت مناسب آن بیشتر است.

البته در انتخاب دستگاه وزنی و حجمی نوع محصول نیز مهم است. مثلا در صورتی که تولید کننده بخواهد محصول مورد نظر را در یک وزن مشخص بسته بندی کند، دستگاه وزنی باید مورد استفاده قرار گیرد. برای محصولاتی مانند کیوی که نیاز به سایز بندی دارند، خرید دستگاه وزنی ضروری است اما برای سیب زمینی لزومی ندارد و نیازی نیست هزینه اضافی بابت خرید پرداخت شود.

حمیدرضا طباطبایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ماریکو شما را به خرید بهترین دستگاه های سورتینگ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *