مجموعه ماریکو شما را به خرید بهترین دستگاه های سورتینگ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرکز تولید سورتینگ میوه صادراتی

آنچه در این مقاله می خوانید...

مشخصات سورتینگ میوه چیست؟فروش مستقیم سورتینگ میوه صادراتی

در مبحث صادرات، سورتینگ و جدا سازی میوه های بی کیفیت از نوع سالم آن مورد توجه صادر کنندگان این محصول قرار گرفته است. مرکز تولید سورتینگ میوه صادراتی با ارائه جدیدترین و مدرنترین دستگاه های سورتینگ به بازار فروش این محصول درصدد است نیاز بازار داخلی به این دستگاه را تامین کرده تا از ورود نمونه های خارجی به کشور جلوگیری شود.

مرکز تولید سورتینگ میوه صادراتی

مشخصات سورتینگ میوه چیست؟

مشخصات سورتینگ میوه چیست؟ خط کامل سورتینگ میوه مراحل مختلفی دارد. شست و شوی میوه در وان های مخصوص، خشک کردن میوه، جدا سازی میوه های ناسالم و خراب همچنین واکس میوه و در مرحله آخر بسته بندی آن توسط دستگاه های مختلفی صورت می گیرد. از مشخصات سورتینگ میوه به موارد زیر می توان اشاره کرد.

دستگاه سورتینگ میوه علاوه بر جدا سازی و تفکیک میوه های سالم از نوع فاسد آن به جدا سازی میوه از لحاظ مشخصات ظاهری مانند شکل و اندازه همچنین رنگ آن می پردازد.

به عبارتی میوه با کمک دستگاه سورتینگ درجه بندی می شود. این دستگاه در ابعاد مختلف با کارایی ها و قابلیت های متفاوت توسط برندهای مختلفی تولید و وارد بازار فروش می شود.

این دستگاه با استفاده از سوخت گازوئیل یا گاز مایع کار می کند. بسته به نوع دستگاه توانایی سورتینگ چند صد کیلو تا چند تن میوه را در کمترین زمان دارد.  دارای حسگرها و لرزاننده هایی برای درجه بندی انواع میوه ها می باشد. میزان مصرف برق و آب به کمک این دستگاه به حداقل ممکن می رسد. 

فروش مستقیم سورتینگ میوه صادراتی

فروش مستقیم سورتینگ میوه صادراتی برندهایی که به تولید انواع دستگاه سورتینگ میوه صادراتی اشتغال دارند، در صدد هستند با استفاده از بهترین متریال در تولید این دستگاه، کیفیت تولیدات خود را بالا برده و کیفیت برند خود را در بازارهای داخلی و خارجی این نمونه دستگاه به اثبات رسانند.

به همین منظور سعی می کنند دستگاه سورتینگ میوه تولید شده خود را به بهترین نحو به بازار عرضه کنند.

با توجه به این که یکی از فاکتورهای مهم برای خرید هر محصولی قیمت پایین و مناسب آن است، فروش مستقیم این دستگاه سبب کنترل قیمت و خرید ارزان آن توسط خریداران عمده و جزء این محصول خواهد شد. فروش مستقیم رضایت تولیدکننده و خریدار را به همراه خواهد داشت.

فروش مستقیم سورتینگ توسط کارخانجات سازنده یا نمایندگی فروش آنها باید با ایجاد تسهیلات و خدماتی صورت گیرد، تا بتواند مشتریان بیشتری را جذب کند.

ضمانت نامه فروش، خدمات پس از فروش و گارانتی قطعات دستگاه همه در شمار خدماتی هستند که برند تولید کننده سورتینگ میوه می تواند به مشتریان خود ارائه دهد.

حمیدرضا طباطبایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ماریکو شما را به خرید بهترین دستگاه های سورتینگ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *