مجموعه ماریکو شما را به خرید بهترین دستگاه های سورتینگ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرکز تولید دستگاه شست و شو سیب زمینی

آنچه در این مقاله می خوانید...

ظرفیت دستگاه شست و شو سیب زمینیفروش انواع دستگاه شست و شو میوه

یکی از پرکاربردترین انواع دستگاه شست و شو سیب زمینی، مدل برس دار دوار است که قابلیت تمیز کردن انواع این محصولات را دارا است. با توجه به میزان تقاضا و استفاده از آن در خط سورتینگ و بسته بندی محصولات کشاورزی، قصد داریم به بررسی تخصصی این نوع دستگاه بپردازیم. همچنین با توجه به تولید دستگاه های شستشو با ظرفیت های مختلف در این مرکز مشاوره تخصصی جهت خرید مناسب ترین مدل ها انجام می گیرد.

مرکز تولید دستگاه شست و شو سیب زمینی

ظرفیت دستگاه شست و شو سیب زمینی

ظرفیت دستگاه شست و شو سیب زمینی بعد از برداشت برخی صیفی جات مانند سیب زمینی، پیاز و هویج به علت وجود خاک و گل خشک شده روی سطوح آنها، قبل از سورتینگ نیاز به شستشوی سریع دارند. برای این منظور نیز از نوعی دستگاه تمام اتوماتیک استفاده می کنند که دارای ظرفیت های مختلفی است.
دستگاه شستشوی سیب زمینی دوار و برس دار از جمله نمونه های پرکاربرد است که در آن سیب زمینی ها به صورت دایره ای و با نیروی برق می چرخند و آب با فشار از دو جهت روی آنها پاشیده می شود. همچنین برس هایی برای پاک کردن خاک و هر گونه آلودگی از سطح آنها بر روی سیب زمینی کشیده می شود.
ظرفیت دستگاه شست و شوی محصولات صیفی جات با توجه به نوع آن متغیر است. به عنوان مثال مدل های کوچک که در رستوران ها و فست فودی ها نیز قابلیت استفاده را دارند، ظرفیت تمیز کردن حدود 20 تا 30 کیلو سیب زمینی در ساعت را خواهند داشت. در مورد مدل های تمام اتوماتیک و صنعتی که در خط تولید سورتینگ سیب زمینی مورد استفاده قرار می گیرند، ظرفیت های بیشتر و بالاتر را در نظر می گیرند تا راندمات کاری در ساعت افزایش داشته باشد.

فروش انواع دستگاه شست و شو میوه

فروش انواع دستگاه شست و شو میوه انواع دستگاه شست و شو میوه به دو مدل فرچه ای و برسی دوار و ساده دسته بندی می شوند. در هر دو مدل مکانیزم عمل چندان تفاوتی ندارد و معمولاً کیفیت محصولات شسته شده یکسان است. این دستگاه ها دارای سیستم آب پاشی دوشی هستند که توسط آن محصولات در کمترین زمان ممکن در چند جهت با پایش مستقیم و فشار آب شسته می شوند. برای خرید و فروش انواع دستگاه های جدید و با سیستم های مدرن مانند کنترل کامپیوتری و اتوماتیک در نظر گرفتن معیارهای زیر اهمیت زیادی دارد:

  • نوع دستگاه را متناسب با ظرفیت کار مورد نظر انتخاب کنید.
  • از کیفیت جنس بدنه و قدرت موتور اطمینان کامل داشته باشید.
  • سعی کنید دستگاه های چرخشی و دوار با سیستم آب پاشی مدرن را خریداری کنید.
  • حتی المقدور از خرید دستگاه های دست دوم و تعمیر شده خودداری کنید.
حمیدرضا طباطبایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ماریکو شما را به خرید بهترین دستگاه های سورتینگ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *