مجموعه ماریکو شما را به خرید بهترین دستگاه های سورتینگ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرکز تولیدی دستگاه سورتنیگ کیوی تمام اتومات

آنچه در این مقاله می خوانید...

معرفی دستگاه سورتنیگ کیوی لیزریخرید ارزان قیمت دستگاه سورتنیگ کیوی

مرکز تولیدی دستگاه سورتنیگ کیوی تمام اتومات با استفاده از مرغوب ترین مواد اولیه این محصول را در انواع مختلف تولید و در بازار سراسر کشور عرضه می نماید. این مرکز از طرق مختلف این دستگاه را در دسترس خریداران قرار می دهد که بهترین گزینه، خرید مستقیم و بدون واسطه می باشد زیرا حذف واسطه ها باعث کاهش قیمت دستگاه شده و خریداران می توانند دستگاه سورتنیگ را با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت خرید نمایند.

مرکز تولیدی دستگاه سورتنیگ کیوی تمام اتومات

معرفی دستگاه سورتنیگ کیوی لیزری

معرفی دستگاه سورتنیگ کیوی لیزری اساس کار انواع دستگاه سورتینگ بدین گونه است که با استفاده از تکنولوژی های متفاوت اقدام به سورت میوه نموده و میوه های مناسب و نامناسب را از یکدیگر تفکیک می کنند. وظیفه تشخیص کیفیت میوه بر عهده دوربین و یا لیزری است که بر روی سنسور دستگاه تعبیه می شود.

در دستگاه سورتینگ کیوی لیزری، میوه پس از شستشو و خشک شدن به قسمت جداسازی وارد شده و لیزر براساس شکل ظاهری کیوی مانند رنگ، بافت و سلامت و یا خرابی پوست، آن ها را ارزیابی و کنترل نموده و به دسته های مختلف تقسیم می کند. کیوی های هم اندازه و یک شکل در سبدهای جداگانه ریخته شده و از یک دیگر تفکیک می شوند.

این دستگاه قادر به جداسازی ضایعات میوه می باشد و کیوی های نامناسب را به بیرون از دستگاه هدایت می کند. کیوی پس از جداسازی به مراحل بعدی جهت انجام عملیات واکس زنی و برچسب زنی هدایت شده و پس از طی این مراحل به قسمت بسته بندی وارد می شود.

در این مرحله کیوی هایی که بر اساس اندازه دسته بندی شده اند در بسته های تعیین شده به صورت کاملا بهداشتی و استاندار بسته بندی می گردند و آماده ورود به بازارهای داخلی و صادرات به کشورهای دیگر می شوند.

خرید ارزان قیمت دستگاه سورتنیگ کیوی

خرید ارزان قیمت دستگاه سورتنیگ کیوی خرید دستگاه سورتنیگ کیوی از تولید کنندگان و مراکز پخش معتبر باعث می شود قیمت دستگاه سورتنیگ برای خریداران مقرون به صرفه بوده و بتوانند دستگاهی مرغوب و با کیفیت را در قیمتی ارزان خرید نمایند.

مراکز یاد شده با عرضه این محصول به صورت عمده و مستقیم سبب می شوند خریداران قدرت خرید بیشتری داشته و از راه های مناسب و غیر حضوری بتوانند این محصول را در حداقل زمان ممکن و پایین ترین قیمت خرید نمایند.

این مرکز نیز ازجمله مراکز معتبر عرضه انواع دستگاه سورتینگ کیوی می باشد. خریداران می توانند جهت مشاوره و خرید دستگاه  سورتینگ با پشتیبانان و کارشناسان فروش از طریق وب سایت مرکز تماس برقرار نموده و پس از کسب اطلاعات لازم و راهنمایی کارشناسان، دستگاه مورد نظر را به سهولت خریداری نمایند.

حمیدرضا طباطبایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ماریکو شما را به خرید بهترین دستگاه های سورتینگ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *