مجموعه ماریکو شما را به خرید بهترین دستگاه های سورتینگ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مراکز عرضه سورتینگ سیب زمینی

آنچه در این مقاله می خوانید...

ویژگی های دستگاه سورتینگ سیب زمینیبازار فروش سورتینگ سیب زمینی

امروزه با توجه به تولید محصولات کشاورزی در تناژهای بالا و ارسال آن به مناطق دورتر، بسته بندی صحیح و اصولی محصولات به منظور حمل و نقل، بدون آسیب به محصولات از اهمیت بسیار بالایی برخوردار شده است. 
در جهت همین موضوع ماشین آلات صنعتی و اتوماتیک در تولید و بسته بندی محصولات کشاورزی با استقبال بسیار خوبی مواجه شده است که یکی از مهم ترین دستگاه های بسته بندی مورد نیاز برای کشاورزان و باغ داران دستگاه سورتینگ می باشد. 
این دستگاه برای بسیاری از خطوط بسته بندی محصولات کاربرد دارد نظیر: سورتینگ سیب زمینی و … . مراکز عرضه سورتینگ سیب زمینی

ویژگی های دستگاه سورتینگ سیب زمینی

ویژگی های دستگاه سورتینگ سیب زمینی دستگاه سورت سیب زمینی در بسته بندی و تفکیک سیب زمینی بر اساس مقیاس های مختلفT نقشی کاربردی دارد و می توان از دستگاه سورتینگ به عنوان کلیدی ترین ماشین صنعتی در بسته بندی این محصول نام برد. 
نام دستگاه سورتینگ از واژه انگلیسی ( SORT ) گرفته شده است که به معنای تقسیم بندی در دسته های مختلف می باشد. همان گونه که از نام دستگاه پیدا است دستگاه سورتینگ وظیفه دسته بندی محصولات را بر اساس وزن و یا حجم محصولات دارا می باشد که می توان با استفاده از آیتم ها و مولفه های کیفی تعریف شده برای دستگاه، سیب زمینی های کشت شده در یک زمین کشاورزی را در دسته های کیفی درجه یک، درجه دو و … دسته بندی کرد. این امر علاوه بر حفظ تناسب سایزی در هر بسته بندی و عدم تحمیل فشار کاذب بر سیب زمینی های کف جعبه، در پخش و توزیع راحت تر سیب زمینی نیز بسیار موثر است. 

از مهم ترین ویژگی های دستگاه سورتینگ سیب زمینی می توان به موارد زیر اشاره کرد: 
1. مرتب کردن میوه ها بر اساس وزن، حجم یا رنگ: دستگاه های سورتینگ می توانند سیب زمینی را بر اساس وزن و یا حجم سیب زمینی از بیش ترین به کم ترین میزان دسته بندی و مرتب کنند. گونه ی دیگری از سورتینگ ها نیز توانایی تفکیک بر اساس رنگ سیب زمینی را دارا می باشند. 
2. شست و شوی سیب زمینی: برای بسته بندی صحیح و مناسب سیب زمینی لازم است گل و لای چسبیده به ریشه و بدنه سیب زمینی از آن جدا شود که بعضی از دستگاه های سورتینگ می توانند این کار را با شست و شوی محصول انجام دهند. 
3. بسته بندی: اکثریت قالب به اتفاق این دستگاه ها پس از تفکیک سیب زمینی، امکان بسته بندی را نیز دارا می باشند. 

بازار فروش سورتینگ سیب زمینی

بازار فروش سورتینگ سیب زمینی با توجه به اهمیت های ذکر شده در مورد دستگاه سورتینگ و استقبال کشاورزان و باغ داران از این دستگاه صنعتی، بازار فروش سورتینگ در ایران بسیار پر رونق بوده اما نکته ی مهم در خرید سورتینگ سیب زمینی کیفیت و کارآمدی این دستگاه برای کشاورز می باشد. 
شما می توانید با اطمینان کامل از سلامت کیفی کالا، با مناسب ترین قیمت سورتینگ سیب زمینی مورد نیاز خود را از طریق فروشگاه ما تهیه کنید. برای کسب اطلاعات بیش تر در زمینه دستگاه سورتینگ سیب زمینی و قیمت روز این دستگاه می توانید با کارشناسان بخش فروش و پشتیبانی سایت ما در ارتباط باشید. 

حمیدرضا طباطبایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ماریکو شما را به خرید بهترین دستگاه های سورتینگ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *