مجموعه ماریکو شما را به خرید بهترین دستگاه های سورتینگ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت فروش سورتینگ سیب درختی

آنچه در این مقاله می خوانید...

ویژگی های سورتینگ سیب درختیمرجع خرید سورتینگ سیب درختی

امروزه استفاده از دستگاه سورتینگ سیب درختی، به دلیل سرعت بالا و دقت زیاد در سورت بندی، درجه بندی و بسته بندی محصول سیب مورد توجه بسیاری از افراد عام و خاص قرار گرفته است.

همچنین استفاده از این نوع دستگاه ها سبب ارائه بهتر محصول سیب و دیگر محصولات می شود که علاوه بر کیفیت محصول سبب توزیع بهتر در اندازه های متفاوت می باشد که دارای مشتریان خاص خود می باشد.

 قیمت فروش سورتینگ سیب درختی

ویژگی های سورتینگ سیب درختی

ویژگی های سورتینگ سیب درختی

از ویژگی های سورتینگ سیب درختی، عبارتند از: میزان و مقدار ظرفیت بالای محصول را در 2 تا 15 تن در ساعت می تواند جابه جا نماید، دارای ساختار و طراحی های خاص و استاندارد می باشد، از قدرت و دقت سرعت بالا برخوردار می باشد، توزیع و درجه بندی، بسته بندی، سورت بندی محصولات را در یک اندازه انجام می دهد، کار جدا سازی ضایعات را به خوبی انجام می دهد.

همچنین از دیگر مزایای این محصول دارای ایمنی زیاد، از پس شستشو و ضد عفونی کردن میوه سیب به خوبی بر می آید، جا به جایی و نقل و انتقال میوه ها را به خوبی انجام می دهد، هنگام حمل و نقل میوه ها به آن ها آسیبی وارد نمی کند و دیگر موارد که می توانند در کیفیت بالای محصول و نیز قمت آن از تاثیرات فراوانی برخوردار باشند.

با توجه به خصوصیات ویژه این نوع دستگاه هر ساله شاهد کفیت بالای این محصول شده ایم که مورد استقبال و توجه افراد زیادی از جمله کشورهای خارجی گردیده که با توجه به رضایت مندی کشورهای خارجی و داخلی، ایران خود به تنهایی توانسته این نوع دستگاه را با استفاده از تجهیزات و قطعات مدرن و نیز استفاده از ابزارآلات صنعتی مدرن و جدید و نیروی متخصص و نیروی انسانی ماهر با استانداردهای خاص تولید نماید که از کیفیت بالا و قیمت مناسب برخوردار می باشد که سهم به سزایی در اقتصاد کشور دارد.

مرجع خرید سورتینگ سیب درختی

مرجع خرید سورتینگ سیب درختی

ایران با وجود باغات زیاد و محصولات فراوان در زمینه انواع محصولات کشاورزی از رونق زیادی برخوردار می باشد که میزان تولیدات بالای این گونه از محصولات عمده از جمله سیب درختی نیاز به دستگاه های مهم و ضروری از قبیل دستگاه سورتینگ شده که نقش مهمی در تولیدات و کیفیت بالا و همچنین صادرات آن به اقصی نقاط کشورهای دنیا از اهمیت اقتصادی زیادی برخوردار می باشد.

ضمنا مرجع خرید سورتینگ سیب درختی، از طریق نمایندگی های مجاز شرکت های تولیدی می باشند که سبب شده تا بتوانند این محصولات عمده با ارزش را با کیفیت عالی و قیمت مناسب به روش مستقیم و بدون واسطه در اختیار بازارهای جهانی قرار داده که خرید به این طریق ارزانتر و از لحاظ اقتصادی مقرون به صرفه تر می باشد.

حمیدرضا طباطبایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ماریکو شما را به خرید بهترین دستگاه های سورتینگ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *