مجموعه ماریکو شما را به خرید بهترین دستگاه های سورتینگ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت دستگاه شست و شو میوه

آنچه در این مقاله می خوانید...

کیفت جنس دستگاه شست و شو میوهپخش کننده دستگاه شست و شو میوه

دستگاه شست و شو میوه، انواع مختلفی دارد،از این دستگاه برای شست و شو و میکروب زدایی و بهداشتی کردن مواد غذایی و میوه ها و هم چنین سبزیجات استفاده می شود. مواد غذایی شسته شده با کمک این دستگاه، پس از شسته شدن برای بسته بندی یا پخته شدن و یا هر فرآیند دیگری آماده سازی می شوند.

قیمت این دستگاه بسته به این که از چه جنس و چه مدلی باشد و هم چنین چه امکاناتی داشته باشد در بازار بسیار متنوع است.

قیمت دستگاه شست و شو میوه

کیفت جنس دستگاه شست و شو میوه

کیفت جنس دستگاه شست و شو میوه این دستگاه عملیات شست و شوی انواع میوه و سبزیجات را به صورت اتوماتیک انجام می دهد. مواد غذایی از طریق تولید حباب و گردش آب شست و شو داده می شوند. یکی از مزیت های این دستگاه ها صرفه جویی بالا در مصرف آب است. این دستگاه ممکن است از سه تا پنج عدد وان داشته باشد. وان اول در واقع جهت گل گیری مورد استفاده قرار می گیرد. در وان های بعدی میوه ها و سبزیجات غوطه ور شده و عملیات شست وشو انجام می گیرد.در مرحله ی آخر به منظور جلوگیری از پلاسیده شدن میوه ها وسبزیجات، از دستگاه خشک کن جهت خشک کردن آب موجود در لابه لای میوه ها وسبزیحات استفاده می شود.

جنس دستگاه شست و شو نیز می تواند انواع مختلفی داشته باشد به عنوان مثال یکی از انواع آن جنس استیل صنعتی می باشد.

پخش کننده دستگاه شست و شو میوه

پخش کننده دستگاه شست و شو میوه دستگاه های صنعتی تاثیر زیادی در کیفیت و سرعت تولید یک کارخانه یا واحد تولیدی دارند. برخی از فروشندگان این دستگاه اقدام به صادرات این محصول به کشورهای دیگر نموده اند.هم چنین ضمانت نامه های یک ساله و یا بیشتر بسته به محصول خریداری شده به کالای خود اختصاص می دهند.

شاید برخی از کارگاه های کوچک امکان خرید این دستگاه را به صورت نو نداشته باشند، برخی از پخش کننده دستگاه، امکان خرید دستگاه شست و شوی میوه به صورت دست دوم را برای مشاغلی که توانایی مالی پایین تری دارند فراهم کرده است.بر عکس این قضیه نیز صادق است برخی از مشاغل فقط به دنبال برندهای خاصی از این دستگاه برای واحد تولیدی خود هستند که تنها از طریق واردات به کشور ما راه پیدا می کند.

اگر بخواهیم درباره ی قیمت این دستگاه صحبت کنیم اولین مساله نوع دستگاه است زیرا می تواند در 4 نوع خورشیدی، کابینتی، تونلی و خلا تولید شود.این که کدام مدل را خریداری کنیم مستقیما روی قیمت تاثیر گزار است.نکته ی بعدی جنس دستگاه است که هرچه از مواد با کیفیت بالاتری در آن استفاده شده باشد بالطبع قیمت بالاتری نیز دارد.

حمیدرضا طباطبایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ماریکو شما را به خرید بهترین دستگاه های سورتینگ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *