مجموعه ماریکو شما را به خرید بهترین دستگاه های سورتینگ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت دستگاه شست و شو سیب زمینی

آنچه در این مقاله می خوانید...

ویژگی دستگاه شست و شو سیب زمینیمرکز پخش دستگاه شست و شو

دستگاه شست و شو سیب زمینی یکی از مهمترین ابزارهایی است که استفاده از آن در بسیاری از کارخانه های تولید چیپس و همچنین بسیاری از رستورانها و هتل ها کاملا ضرورت دارد. در واقع استفاده از این وسیله می تواند تا حد زیادی در زمان شما صرفه جویی نموده که این مورد نیز سبب افزایش خدمات دهی در رستورانها و هتل ها شده و در کارخانه ها نیز خط تولید را سرعت می بخشد. 

قیمت این محصول نیر با توجه به کیفیت و آمدن های تغذیه شده در آن و برتر سازنده اش متفاوت است.

قیمت دستگاه شست و شو سیب زمینی

ویژگی دستگاه شست و شو سیب زمینی

ویژگی دستگاه شست و شو سیب زمینی

دستگاه شست شو صنعتی یکی از مهمترین ابزار در بسیاری از مراکز صنعتی، تجاری و خدماتی می باشد. از ماشین شست و شو برای آماده سازی بسیاری از محصولات نظیر سیب زمینی، گوشت و مرغ و سبزیجات و میوه ها در واحدهای مختلف به صورت مکانیزه استفاده می شود. در این مقاله سعی شده تا به بررسی ویژگی دستگاه شست و شو پرداخته شود. بر این اساس بهتر است است تا پایان این مقاله با ما همراه شوید.

به صورت کلی استفاده از دستگاه های شست و شو زمینی، ظروف، میوه ها و سبزیجات و دیگر مواد غذایی کار را برای کارکنان آشپزخانه ها بسیار راحت نموده، به گونه ای که تنها کافیست با پر کردن وان شست و شو از آب و ریختن محلول پاک کننده در درون آن میوه ها را در وان ریخته و به آرامی و سهولت عمل شست و شو را انجام داد.

در حال حاضر با توجه به سرعت گرفتن کارها و اهمیت زمان در زندگی روزمره، انسان ها سعی می کنند تا کارهای خود را با کیفیت بیشتر و در زمان پایین تری انجام دهند. از اینرو در آشپزخانه ها و بسیاری از مراکز تجاری و صنعتی که نیاز عمده به شست و شوی مواد اولیه برای ارائه خدمات دارند استفاده از یک دستگاه شست و شو مناسب برای انجام راحت تر و با کیفیت تر برای کارهای شست و شو و همچنین صرفه جویی در زمان بسیار اساسی است.

برخی از این دستگاه ها با دارا بودن سیستم تولید حباب از کف، همچنین سیستم آب پاشی دوشی و دارا بودن نازل های پاشش آب که باعث ایجاد گردابی بهتر و شست و شوی کامل تر  سیب زمینی می شود. برخی از آنها نیز دارای وان های مجزا بوده که عمل شستن را راحت تر می کند. برای مثال در وان اول کار گل گیری صورت می گیرد، در وان دوم میوه ها ضد عفونی می شوند و در وان سوم نیز سیب زمینی ها خشک شده و برای استفاده در چرخه مصرف قرار می گیرند.

مرکز پخش دستگاه شست و شو

مرکز پخش دستگاه شست و شو

مرکز پخش دستگاه شست و شو اقدام به تولید گسترده انواع مختلفی از این محصولات به صورت گسترده در سراسر کشور نموده است. قیمت این محصولات نیز به عوامل متعددی مربوط می شود. از جمله مهمترین این موارد می توان به برند سازنده به همراه نوع آپشن های تعبیه شده در آنها اشاره نمود.

حمیدرضا طباطبایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ماریکو شما را به خرید بهترین دستگاه های سورتینگ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *