مجموعه ماریکو شما را به خرید بهترین دستگاه های سورتینگ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت خرید دستگاه سورتینگ غلطکی

آنچه در این مقاله می خوانید...

مشخصات دستگاه سورتینگ غلطکیفروشگاه فروش دستگاه سورتینگ غلطکی

برای درجه بندی و تفکیک محصولات مختلف کشاورزی و باغی از دستگاه سورتینگ استفاده می شود. دستگاه سورتینگ غلطکی یکی از انواع مختلف این دستگاه است که قادر به تفکیک دقیق و گاها بسته بندی محصولات سورت شده است. قیمت خرید دستگاه سورتینگ غلطکی آن را مناسب استفاده در کارخانه ها و کارگاه های بسته بندی نموده است.

آیا می دانید چگونه می توان از قیمت خرید این دستگاه مطلع شد؟

قیمت خرید دستگاه سورتینگ غلطکی

مشخصات دستگاه سورتینگ غلطکی

مشخصات دستگاه سورتینگ غلطکی از دستگاه های بسیار کارا برای درجه بندی انواع محصولات کشاورزی و میوه ها دستگاه سورتینگ غلطکی می باشد که می تواند با سرعت بالا عملیات درجه بندی آنها را انجام دهد تا ارزش افزوده بیشتری از فروش این محصولات به دست آید.

این دستگاه در دو نوع اتوماتیک و نیمه اتوماتیک در بازار وجود دارد. انواع مختلف این دستگاه شامل یک هاپر یا مخزن اولیه بوده که مواد اولیه داخل آن ریخته می شوند و تحت عملیات شستشو قرار می گیرند و سپس خشک کی گردند. طی این مراحل همه گل و لای، ساقه و برگ از این محصولات حذف می شود.

از مشخصات دستگاه سورتینگ داشتن قسمت پولیش بوده که قادر است سطح میوه ها را کاملا تمیز و براق کند و به این ترتیب میزان بازار پسندی محصول به طور قابل توجهی افزایش یابد.

این دستگاه شامل رولرهای فلزی یا پلاستیکی بوده که میوه ها بر روی آن قرار می گیرند. فاصله این رولرها قابل تنظیم بوده و بر اساس میزان فاصله قادر است محصولات را بر اساس اندازه از هم تفکیک و در کانال های مختلف قرار دهد. دستگاه اتوماتیک سورتینگ قادر است این محصولات را بسته بندی و آماده عرضه به بازار نماید.

این دستگاه دارای امکان مانیتورینگ عملیات سورت بوده و می توان سرعت درجه بندی را به راحتی با آن تنظیم نمود. دستگاه مذکور دارای ظرفیت های سورت متغیر از 2 تا 15 تن در ساعت است و بنابراین استفاده از آن از نظر اقتصادی صرفه اقتصادی بالایی دارد.

فروشگاه فروش دستگاه سورتینگ غلطکی

فروشگاه فروش دستگاه سورتینگ غلطکی

کارگاه های بسته بندی محصولات کشاورزی و باغی، مراکز عرضه انواع دستگاه های سورتینگ و کسانی که در زمینه صادرات انواع دستگاه سورتینگ به کشورهای دیگر فعالیت می کنند می توانند از دستگاه سورتینگ غلطکی برای توسعه کسب و کار خود استفاده کنند.

برای خرید این دستگاه می توانید با فروشگاه فروش سورتینگ غلطکی تماس بگیرید و پس از کسب اطلاع از قیمت روز این دستگاه سفارش و انواع ظرفیت های آن سفارش خود را اعلام کنید تا در کوتاه ترین زمان آن را به هر آدرسی که شما در هر نقطه ای از ایران که در نظر دارید ارسال کنیم.

همچنین این فروشگاه دستگاه سورتینگ را به کسانی که به صورت عمده سفارش می دهند با قیمت ارزان تری ارائه می نماید تا از فروش یا صادرات آن سود بیشتری کسب کنند.

حمیدرضا طباطبایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ماریکو شما را به خرید بهترین دستگاه های سورتینگ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *