مجموعه ماریکو شما را به خرید بهترین دستگاه های سورتینگ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش ویژه خط فراوری پسته تمام اتوماتیک

آنچه در این مقاله می خوانید...

قیمت نهایی خط فراوری پسته تمام اتوماتیکمشخصات فنی بهترین خط فراوری پسته

فروش ویژه خط فراوری پسته به صورت تمام اتوماتیک در راستای تولید این محصول طبق تکنولوژی ‌های مدرن و پیشرفته صورت می پذیرد. خط تولید فراوری پسته به صورت کاملا اتوماتیک برای تهیه و بسته بندی کردن این محصول با قیمت های مناسب  ارائه می گردد.

فروش ویژه خط فراوری پسته تمام اتوماتیک

قیمت نهایی خط فراوری پسته تمام اتوماتیک

قیمت نهایی خط فراوری پسته تمام اتوماتیک قیمت نهایی خط فراوری پسته تمام اتوماتیک در راستای نوع دستگاه های مورد استفاده برای راه اندازی این خط و همچنین تعداد دستگاه های مورد استفاده برای این خط تولیدی متفاوت خواهد بود.

برای فرآوری پسته از دستگاه ‌های سورتینگ و همچنین دستگاه های جداسازی و بسته‌بندی کننده در نمونه های متفاوتی استفاده می شود. تولید کنندگان انواع دستگاه های صنعتی برای راه اندازی خط تولید فرآوری پسته این نوع دستگاه ها را به صورت تکی یا به صورت وابسته ارائه می دهند. قیمت نهایی هر یک از آنها با یکدیگر متفاوت خواهد بود.

همانطور که اشاره کردیم برای ایجاد خط تولید فرآوری پسته از دستگاه‌ های مختلف استفاده می ‌شود. به عنوان مثال برای ایجاد این خط تولیدی از دستگاه های پوکه گیر بادی، دستگاه پوست کن پسته، دستگاه پسته شوی، دستگاه بالابر و دستگاه نوار نقاله گونی بر استفاده می شود که هر یک از این دستگاه ها به کمک یک سری تجهیزات و آلیاژ ها تولید شدند که می توانند خط تولید فرآوری پسته را در کنار هم ایجاد نمایند.

خط تولید ایجاد شده برای فرآوری پسته، بسته به حجم پسته کشاورزی یا تاجر دارد می تواند از غیر مکانیزه تا تمام مکانیزه متغیر باشد و این تغییر بر اساس تفاوت میزان کار نیروی انسانی و استفاده کمتر یا بیشتر از دستگاه های موجود در این خط تولید بستگی دارد .

دستگاه پوکی بادی در خط تولید فرآوری پسته جایگاه ویژه ای به خود اختصاص داده است و از این دستگاه برای افزایش کیفیت محصول نهایی استفاده می شود و بازده این دستگاه بسته به میزان تولید متفاوت است.

مشخصات فنی بهترین خط فراوری پسته

مشخصات فنی بهترین خط فراوری پسته مشخصات فنی بهترین خط فراوری پسته اتوماتیک در راستای استفاده از تکنولوژی ها منحصر به فرد متفاوت است و واحد های تولیدکننده تمام تلاش خود را به کار می برند و  می توانند این خط تولید را در بالاترین کیفیت تهیه نمایند.

از مهمترین مشخصات فنی این نوع خط تولید می‌توان به عملکرد پیوسته ماشین‌آلات از مرحله شین گیری و سنگ گیری گرفته تا مرحله جداسازی پوست و مغز بدون تماس دست اشاره کرد.

این نوع دستگاه ها بر اساس اصول ایمنی و استاندارد تهیه می‌ شوند.

خط تولید فراوری پسته برای مدل های مختلف برای پسته ایرانی و پسته ترک، پسته افغان و غیره و دستیابی ایده‌ آل‌ به تنظیم در ماشین آلات ارائه می شود.

در این دستگاه ها تابلو برق دو حالت اتوماتیک، به صورت لمسی و حالت دستی وجود دارد.

این نوع خط تولیدی ها به صورت برق سه فاز، ۳۸۰ ولت و سیم کشی بر اساس استاندارد های برق صنعتی هر کشور تهیه می‌شوند.

برنامه نت، نگهداری و تعمیر، مدون بر اساس زمان کارکرد ماشین آلات در این خط تولیدی تعبیه شده است.

قیمت خط فراوری پسته بسته به همین مشخصات فنی مشخص می گردد.

حمیدرضا طباطبایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ماریکو شما را به خرید بهترین دستگاه های سورتینگ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *