مجموعه ماریکو شما را به خرید بهترین دستگاه های سورتینگ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش دستگاه سورتینگ برنج دست دوم

آنچه در این مقاله می خوانید...

تقسیم بندی انواع دستگاه سورتینگ برنج لیزریقیمت فروش دستگاه سورتینگ برنج دست دوم

امروزه بخش عمده ای از کشاورزی به تولید برنج اختصاص دارد و برنج پس از بوجاری برای بسته بندی نیاز به پاکسازی دارد تا ضایعات و دانه های خراب برنج جداسازی شود و برنجی با کیفیت آماده بسته بندی نهایی شود. عمل پاکسازی برنج در کارخانه ها توسط دستگاه سورتینگ برنج انجام می شود. این دستگاه بر اساس رنگ، اندازه و شکل برنج مواد اضافی و دانه های خراب برنج را شناسایی می کند و جدا می سازد. امروزه با توجه به افزایش قیمت ماشین آلات صنعتی خرید دستگاه سورتینگ برنج دست دوم به صرفه تر از مدل نو آن می باشد.

فروش دستگاه سورتینگ برنج دست دوم

تقسیم بندی انواع دستگاه سورتینگ برنج لیزری

تقسیم بندی انواع دستگاه سورتینگ برنج لیزری دستگاه سورتینگ برنج از جمله ماشین آلاتی است که برای راه اندازی یک کارخانه بسته بندی برنج و یا یک شغل خانگی که در این زمینه می خواهد فعالیت کند، ضروری است. این دستگاه انواع مختلفی دارد و از لحاظ دقت و سرعت عملشان  با یکدیگر متفاوت هستند. دستگاه سورتینگ برنج لیزری از پیشرفته ترین  دستگاه ها در این زمینه است که با جدید ترین تکنولوژی ساخته شده است و در کارخانه ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. دستگاه سورتینگ برنج لیزری از لحاظ حجم تولید نیز انواع مختلفی دارد؛ دستگاه تک کانال، دو کانال تا هفت کانال نیز وجود دارد. دستگاه سورتینگ برنج تک کانال توانایی پاکسازی سه تن برنج را در روز دارد و خریدار می تواند با توجه به حجم برنجی که می خواهد تولید کند، یک نمونه از این دستگاه را خریداری کند.

قیمت فروش دستگاه سورتینگ برنج دست دوم

قیمت فروش دستگاه سورتینگ برنج دست دوم همانطور که گفته شد در بازار ایران به دلیل تحریم ها و نوسانات شدید قیمت ها، قیمت دستگاه های صنعتی مانند سایر تجهیزات در حال افزایش است و خرید یک دستگاه دست دوم برای راه اندازی یک کارخانه یا کسب و کار خانگی از لحاظ قیمت مقرون به صرفه است. قیمت دستگاه سورتینگ برنج دست دوم بسته به عواملی مانند میزان کارکرد دستگاه، میزان کیفیت و سلامت دستگاه، قیمتی که مدل نو آن دارد و سال تولید دستگاه متفاوت است. فروش دستگاه سورتینگ برنج دست دوم از طریق فروشگاه های معتبر در این زمینه انجام می شود و شما می توانید در این فروشگاه ها این دستگاه را با ضمانت نامه معتبر بخرید. همچنین این دستگاه را می توانید از فروشگاه های آنلاین که مورد اطمینان باشد خریداری کنید. امروزه فروشگاه های اینترنتی بهترین بستر برای خرید و فروش محصولات هستند زیرا در این فروشگاه ها خریدار میتواند قیمت ها را با یکدیگر مقایسه کند و درباره محصول اطلاعات زیادی کسب کند و سپس اقدام به خرید دستگاه نماید.

حمیدرضا طباطبایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ماریکو شما را به خرید بهترین دستگاه های سورتینگ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *