مجموعه ماریکو شما را به خرید بهترین دستگاه های سورتینگ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروشنده سورتینگ میوه صادراتی

آنچه در این مقاله می خوانید...

انواع سورتینگ میوه کدم است؟راهنمای خرید سورتینگ میوه صادراتی

سورتینگ میوه صادراتی، محصولی بسیار پر کاربرد و مورد استفاده در مراکز متعدد می باشد. فروشنده سورتینگ میوه صادراتی، تمامی محصولات خود را با کیفیتی تضمینی و قیمتی مناسب براش مشتریان عرضه نموده و به فروش می رساند. 

فروشنده سورتینگ میوه صادراتی، در تولید محصولات خود از بهترین مواد اولیه استفاده و تجهیزاتی مدرن توسط افرادی ماهر و کاربلد استفاده نموده اند. لازم به ذکر است که، فروشنده سورتینگ‌ میوه صادراتی تمامی محصولات خود را با ارائه ضمانت نامه معتبر برای مشتریان به فروش می رساند.

فروشنده سورتینگ میوه صادراتی

انواع سورتینگ میوه کدم است؟

انواع سورتینگ میوه کدم است؟ انواع سورتینگ میوه با کیفیتی درجه یک در بازار موجود می باشد که در این جا به معرفی آن ها می پردازیم. 

سورت کردن میوه ها به معنی جداسازی میوه ها از لحاظ اندازه، حجم و رنگ می باشد. با دستگاه سورتینگ می توان میوه های درجه یک و با کیفیت را از بقیه میوه ها جدا کرد. این امر در قیمت گذاری و بسته بندی میوه ها نقش بسزایی دارد. انواع دستگاه سورتینگ میوه در کارخانه های تولید محصولات میوه خشک، چیپس میوه کاربرد دارد. هم چنین از این دستگاه در کارخانه های بسته بندی انواع میوه ها و مرکبات، در سرد خانه های میوه، باغ ها و مزارع میوه استفاده می شود. 

سورتینگ میوه به دو نوع تقسیم می شوند که عبارتند از سورتینگ های لیزری_ رنگی و سورتینگ های نواری و دوار. 

سورتینگ های لیزری_ رنگی محصولات را براساس حجم و رنگ تعیین شده آن ها جداسازی می نماید. برای مثال این نوع دستگاه سورتینگ میوه گوجه فرنگی هایی که از نظر حجم و رنگ‌ با یکدیگر متفاوت بوده و رنگ آن ها قرمز نباشد را جدا سازی کرده و به بیرون از دستگاه هدایت می کند. نحوه عملکرد این دستگاه این گونه است که، سنسور های نوری امواجی را از خود بیرون فرستاده که میوه ها را براساس رنگ ها جدا سازی می کند. 

سورتینگ های نواری و دوار محصولات را براساس سایز و حجم آن ها جداسازی می نماید. سورتینگ دوار  دارای استوانه هایی افقی می باشند که در برخی از آن ها میله های افقی تعبیه شده که با فاصله هایی مشخص قرار گرفته اند. میوه ها با وارد شدن در این استوانه ها طی چرخشی که انجام می گیرد بر اساس حجم از لا به لای این میله ها عبور می نمایند‌. این نوع سورتینگ ها عمدتا دارای ۴ یا ۵ خروجی می باشند. سورتینگ های نواری نیز نوع دیگری از این دستگاه ها می باشد که عملکرد آن به این گونه است که، نوار های با فواصل تعیین شده در این دستگاه قرار دارد و میوه ها با قرار گرفتن روی این نوار براساس حجم تعیین شده جداسازی می شوند. 

راهنمای خرید سورتینگ میوه صادراتی

راهنمای خرید سورتینگ میوه صادراتی مشتریان گرامی که خریدار این محصول با کیفیت و کاربردی می باشند، برای این که خریدی مطمین داشته باشند می توانند با مراجعه به این سایت از مطالب راهنمای خرید سورتینگ میوه صادراتی بهره ببرند‌. 

با مطالعه و استفاده از راهنمای خرید سورتینگ میوه صادراتی، می توان محصولی با کیفیت را با قیمتی مناسب خریداری نمود‌. 

حمیدرضا طباطبایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ماریکو شما را به خرید بهترین دستگاه های سورتینگ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *