مجموعه ماریکو شما را به خرید بهترین دستگاه های سورتینگ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

عرضه کننده سورتینگ غلطکی سیب زمینی

آنچه در این مقاله می خوانید...

کاربرد سورتینگ غلطکی سیب زمینیمرکز فروش سورتینگ غلطکی سیب زمینیسورتینگ غلطکی سیب زمینی، جداسازی سیب زمینی ها را بر حسب اندازه انجام می دهد و با این وسیله خاک و ضایعات آنها گرفته می‌شود و باعث می شود سیب زمینی های با کیفیت و یکدست و تمیزی را به بازار فروش ارسال کرد، عرضه کننده سورتینگ غلطکی سیب زمینی این محصول را به صورت مستقیم، با کیفیت عالی و قیمت مناسب عرضه می‌کند، خریداران این محصول می‌توانند به سایت مراجعه کنند و به صورت آنلاین آن را خریداری کنند.

عرضه کننده سورتینگ غلطکی سیب زمینی

کاربرد سورتینگ غلطکی سیب زمینی

کاربرد سورتینگ غلطکی سیب زمینی


کاربرد سورتینگ غلطکی سیب زمینی به این شکل است که پس از تمیز کردن  سیب زمینی ها، آن ها را داخل دستگاه می ریزند و دستگاه بر اساس وزن شروع به جدا کردن آنها می کند و سیب زمینی ها را بدون اینکه کیفیت آنها تغییر کند در اندازه های یکدست تقسیم بندی می کند و نه تنها به کیفیت آنها آسیب نمی زند بلکه با تمیز کردن و جداسازی گل روی آنها و یکدست کردن آنها کیفیت آنها را بالاتر می برد.

سورتینگ غلطکی سیب زمینی، اگر روی سیب زمینی خاک و گلی چسبیده باشد با غلط دادن آن را از سیب زمینی جدا می کنند و به قسمت زیر غلطک ها هدایت می کنند، سرعت این دستگاه ها را می توان کم یا زیاد کرد و در حالی که سیب زمینی ها در حال عبور از روی غلطک هستند می توان سیب زمینی هایی که کیفیت ندارند را جدا کرد تا سیب زمینی با کیفیت و یکدست به بازار فروش ارسال شود.

سورتینگ ها همه به یک شکل نیستند بلکه در انواع مختلف و متنوعی با طرح ها و مدل های متفاوت می باشند که روش کار آنها با هم فرق می کند ولی سورتینگ غلطکی با اینکه جز سورتینگ های قدیمی محسوب می شود کارایی خوب آن و روش کار آسان آن باعث شده است هنوز جز پرفروش ترین سورتینگ ها باشد.

مرکز فروش سورتینگ غلطکی سیب زمینی

مرکز فروش سورتینگ غلطکی سیب زمینی

مرکز فروش سورتینگ غلطکی سیب زمینی این نوع سورتینگ را به صورت مستقیم و بدون واسطه با کیفیت عالی و قیمت ویژه عرضه می کند، مزیت خرید مستقیم این است که جنس مرغوب را با قیمت مناسب خریداری می کنید چرا که پای واسطه ای در میان نیست که قیمت کالا را افزایش دهد.

خریداران عمده ای که تمایل دارند سورتینگ غلطکی را به صورت مستقیم خریداری کنند می توانند به سایت مراجعه کنند و آن را به صورت آنلاین سفارش دهند تا در هر مکان مختلفی که هستند این محصول با کیفیت درجه یک و عالی با قیمت خیلی مناسب و ویژه در کوتاه ترین زمان برای آنها ارسال شود.

حمیدرضا طباطبایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ماریکو شما را به خرید بهترین دستگاه های سورتینگ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *