مجموعه ماریکو شما را به خرید بهترین دستگاه های سورتینگ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

عرضه کننده دستگاه شست و شو میوه

آنچه در این مقاله می خوانید...

عملکرد دستگاه شست و شو میوهمرکز فروش دستگاه شست و شو میوه

عرضه کننده دستگاه شست و شو میوه در تهران و شهرستان ها فعال است و محصولات خود را  برای شرکت ها و صنایع غذایی معتبر به صورت عمده ای و یا جزئی و به صورت حضوری و یا اینترنتی و با توجه به نیاز مشتریان ارائه می دهد. این عرضه کنندگان از طرف کارخانه مجوز فعالیت دارند و به نرخ درب کارخانه محصولات خود را می فروشند. فروش اینترنتی به خاطر مزایای فراوانی که دارد مورد توجه است. عرضه کننده دستگاه شست و شو میوه

عملکرد دستگاه شست و شو میوه

عملکرد دستگاه شست و شو میوه عملکرد دستگاه شست و شو میوه متناسب با مقدار میوه متفاوت است. این محصولات در اندازه های کوچک و بزرگ در کارخانه ساخته می شود. عمل شست و شوی در این دستگاه ها به صورت ترکیبی الکترونیکی و مکانیکی انجام می پذیرد یعنی هم زمان با نیروی برق و الکترونیک کار می کند. این دستگاه ها از جنس استیل می باشند و به صورت اتوماتیک باعث شست و شو و گند زدایی میوه می شوند و بعد از پایان شست و شو از خشک کن ها عبور می کنند. 

این محصولات در اندازه های بزرگ و کوچک و برای شرکت های صنایع غذایی بزرگ و مراکز تولیدی کوچک ارائه می شوند. 

مرکز فروش دستگاه شست و شو میوه

مرکز فروش دستگاه شست و شو میوه مرکز فروش دستگاه شست و شو میوه در تهران و شهرستان ها دایر است و به مشتریان خدمات ارائه می دهد. خدمات به صورت اینترنتی و یا حضوری می باشد. خریداران این محصولات اغلب صنایع غذایی بزرگ می باشند. کارخانجات تولید انواع کنسرو و یا میوه خشک و غیره از جمله خریداران این محصولات می باشند. این شرکت ها دستگاه های با ظرفیت 6000 تا 7000 را سفارش می دهند. 

سریع بودن و همچنین شست و شوی خوب و با کیفیت از جمله مزایای این دستگاه ها می باشند. جنس این نمونه ها از استیل است و همین باعث می شود که به مرور زنگ نزند و عمر طولانی داشته باشد. کیفیت بالا و قیمت پایین نه تنها مشتریان داخلی را بلکه از دیگر کشورها هم مشتریان زیادی را جذب کرده است. صادرات این محصول به دیگر کشورها از جمله همسایه ها و حومه ی خلیج فارس و دریای عمان به کمک شرکت های بازرگانی انجام می پذیرد و هر ساله ارز زیادی را وارد کشور می کند. 

شرکت های بازرگانی انواع محصولاتی را که در داخل ایران تولید می شود را به خارج از کشور صادر می کنند و برعکس محصولاتی را که در دیگر کشورها تولید می شوند را به داخل ایران وارد می کنند و در کنار محصولات ایرانی به صورت عمده ای می فروشند.  

حمیدرضا طباطبایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ماریکو شما را به خرید بهترین دستگاه های سورتینگ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *