مجموعه ماریکو شما را به خرید بهترین دستگاه های سورتینگ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید دستگاه سورتینگ میوه | عرضه انواع دستگاه دسته بندی

آنچه در این مقاله می خوانید...

تولید انواع ماشین آلات سورتینگآشنایی با انواع دستگاه های سورتینگمعرفی نحوه عملکرد دستگاه های سورتینگمشخصات دستگاه سورتینگ میوهجدول قیمت ماشین آلات سورتینگشرکت پخش دستگاه های سورتینگ در کشورفروشگاه اینترنتی انواع سورتینگ در ایرانعرضه عمده بهترین ماشین سورتنیگجدیدترین دستگاه سورتینگ و دسته بندیسفارش عمده و جزئی انواع ماشین سورتینگخریدار دستگاه سورتینگ ارزان قیمتفروشنده دستگاه سورتینگ صنعتی

دستگاه سورتینگ میوه دستگاهی است که بوسیله آن انواع میوه جات دسته بندی و درجه بندی می شوند و انواع میوه های درشت جداگانه و میوه های کوچک جداسازی شده و به صورت یکدست بسته بندی شده و وارد بازار می شود. این دستگاه بر اساس کاربرد و مدلی که دارد در اشکال مختلف و در سایز های مختلف در بازار عرضه می شود. امروزه به دلیل اهمیت بالایی که این دستگاه دارد مورد توجه بسیاری از صنعتگران و کسانی است که در این عرصه مشغول به فعالیت هستند. جهت خرید دستگاه سورتینگ میوه در انواع مختلف به صورت مستقیم و سفارشی بهتر است به خود تولید کننده یا دفاتر فروش آن مراجعه نمود.

خرید دستگاه سورتینگ میوه | عرضه انواع دستگاه دسته بندی

تولید انواع ماشین آلات سورتینگ

تولید انواع ماشین آلات سورتینگتولید کننده ماشین آلات سورتینگ توانسته به خوبی این محصول را تولید و وارد بازار نموده و رضایت مشتری را کسب نماید. تولید کننده با دارا بودن گروهی از نخبگان و تکنسین این صنعت با نوآوری و اختراع طیف گسترده ای از سورتینگ ها این محصول را با استاندارد کشور وارد بازار می کند.

برای تولید انواع دستگاه سورتینگ ابتدا طرح آن توسط مهندسان یا طراحان بر روی کامپیوتر طراحی می شود و بر اساس آن طرح، مدل مورد نظر ساخته می شود. تولید کننده با بهره گیری از دستاوردها و فناوری علمی نوین و با بهره مندی از دانش روز دستگاه سورتینگ لیزری را به صورت کامپیوتری و اتوماتیک با امکانات بالا و پیشرفته تولید می کند.

همچنین دستگاه سورتینگ در انواع مدل ها و سایزهای مختلف است که در برندهای متنوع تولید می شود. تولید کننده دستگاه سورتینگ نیز این محصول را به دو صورت آماده و سفارشی عرضه می کند که نوع سفارشی مدل، سایز، شکل و طرح دستگاه طبق سلیقه و خواسته مشتری می باشد.

آشنایی با انواع دستگاه های سورتینگ

آشنایی با انواع دستگاه های سورتینگدستگاه سورتینگ بر اساس نوع میوه ای که عمل جداسازی را بر روی آن انجام می دهد مختلف می باشد و هر کدام با تکنولوژی مختلفی این کار را انجام می دهد. لذا جهت آشنایی با دستگاه سورتینگ به ذکر موارد آن می پردازیم:

  • دستگاه سورتینگ اپتیک یا رنگی بوسیله دوربین های بسیار دقیق با عکس گرفتن از میوه عمل جداسازی را انجام می دهد. مانند دستگاه سورتینگ پسته و دستگاه سورتینگ مرکبات
  • دستگاه لیزری ظاهر میوه را بوسیله لیزر بررسی نموده و خرابی یا سالمی پوست را تشخیص داده و از نوع اپتیک عقب تر می باشد.
  • دستگاه وزنی بدین گونه است که وزن میوه جات را تشخیص داده و بر اساس وزن عمل جداسازی را انجام می دهد. مانند جداسازی کیوی و پرتقال و دستگاه سورتینگ سیب درختی
  • دستگاه سورتینگ حجمی تنها از روی حجم میوه بزرگ و کوچکی میوه را تشخیص داده که در سیب زمینی بیشترین کاربرد را دارد. مانند دستگاه سورتینگ سیب زمینی
  • دستگاه مکانیکی توسط غلطک کار می کند و تنها از نظر ابعاد این کار را انجام می دهد.

معرفی نحوه عملکرد دستگاه های سورتینگ

معرفی نحوه عملکرد دستگاه های سورتینگنحوه عملکرد دستگاه های سورتینگ بدین صورت است که ابتدا انواع میوه در این دستگاه ریخته می شود و دستگاه شستشوی با شستن میوه با بخار میوه ها را لکه گیری و تمیز می کند و بعد از خشک کردن میوه وارد مرحله بعد می شود.

در مرحله بعد میوه با پارافین و مواد مخصوص واکس و پولیش می شود و میوه برق انداخته شده و بدون هیچ لکه ای آماده جداسازی خواهد شد. در مرحله بعد وارد دستگاه سورت شده و میوه ها بسته به نوع دستگاه الکترونیکی، نوری و لیزری براساس وزن، رنگ و اندازه با سیستم اتوماتیک کنترل کیفیت، محصول در دو یا چندین نوع جداسازی می شود.

لذا میوه های خیلی ریز، کوچک، متوسط، بزرگ و خیلی بزرگ جدا می شوند و بعد از آن هر کدام در سبدهای میوه جداگانه ریخته شده و بسته بندی خواهند شد. در این فرایند برخی از محصولاتی که جداسازی می شوند ضایعات اضافی در آن نیز گرفته می شود و به طور کامل پاکسازی می شوند. مانند سورتینگ ضایعات حبوبات

مشخصات دستگاه سورتینگ میوه

مشخصات دستگاه سورتینگ میوهدستگاه سورتینگ میوه از تکنولوژی های مختلفی برای سورت کردن استفاده می کند و بدین گونه تمام میوه های ناخواسته و بد رنگ و مواد خارجی را از آن جدا نموده و درجه بندی می کند. تکنولوژی در اجزای مختلف این دستگاه نیز بنابه درخواست مشتری قابل تغییر می باشد.

مانند بخش سنسور دستگاه که از دو فناوری دوربین و لیزر بهره می برد و قابل تغییر است. تکنولوژی دوربین، میوه را از تمام زاویه اسکن نموده و بر اساس رنگ و شکل و ویژگی بیولوژیکی میوه را جدا می کند. تکنولوژی لیزر نیز، میوه را بر اساس رنگ، مشخصات بیولوژیکی و ساختار بررسی نموده و حتی آلودگی های همرنگ با میوه را شناسایی می کند.

دوربین های رنگی یا تک رنگ نیز در دستگاه به کار رفته که در سه نوع فلوئورسنت، فرابنفش و مادون قرمز می باشد. صفحه نمایش دستگاه به دو صورت معمولی و لمسی می باشد. ضایعات میوه نیز توسط گان های هوا به دو یا سه خروجی به صورت جداگانه هدایت می شود. لذا محصولات غذایی از نور تغذیه دستگاه عبور نموده و بعد از آن توسط دوربین و لیزر اسکن می شود.

جدول قیمت ماشین آلات سورتینگ

جدول قیمت ماشین آلات سورتینگاگر به جدول قیمت ماشین آلات سورتینگ نگاهی بیندازیم خواهیم دید که قیمت ها با هم دیگر تفاوت چشمگیری دارند و علت آن نیز می تواند عوامل مختلفی باشد. مثلا کیفیت، مدل، سایز، کارکرد و برند هر دستگاهی مختلف است و بسته به آن قیمت های مختلفی برای دستگاه ها تعیین می شود.

برخی دستگاه های جدید پیشرفته تر هستند و قدرت تشخیص بالایی دارند و به دلیل کامپیوتری بودن گرانتر خواهند بود. همچنین برخی دستگاه ها سورت میوه و برخی سورت سبزیجات و صیفی‌جات را انجام می دهند که نرخ هر کدام فرق دارد و دستگاه های بزرگ گرانتر از نوع کوچک است.

قیمت سورتینگ حبوبات و سبزیجات و میوه جات در صورتی که عمده و بدون واسطه خریداری شود ارزانتر خواهد بود. همچنین این دستگاه ها در برندهای خارجی نیز در بازار عرضه می شوند که قیمت بالاتری دارند. نوع دست دوم نیز در بازار از این دستگاه وجود دارد که قیمت کمتری دارد. لیست قیمت فروش سورتینگ را می توان به طرق مختلف بدست آورد مثلا برخی سایت های معتبر قیمت های بروز آن را با کاتالوگ و عکس دستگاه درج نموده اند.

شرکت پخش دستگاه های سورتینگ در کشور

شرکت پخش دستگاه های سورتینگ در کشورشرکت پخش دستگاه های سورتینگ در کشور این محصول را به صورت عمده به فروش می رساند. این مرکز با جلب اعتماد مشتریان و بررسی و شناخت صحیح بازار و سلیقه مشتری به توزیع گسترده این محصول در نقاط مختلف می پردازد.

شرکت پخش کننده با حضور فعال در بازار و و شناسایی مشتریان با توجه به نیاز هر منطقه به فروش دستگاه سورتینگ می پردازد. امروزه نیز افزایش دامنه کاربرد این محصول سبب شده تا مکانیزم های متفاوتی برای فروش آن به کار گرفته شود یکی از این مکانیزم ها پخش عمده به صورت آنلاین می باشد.

این شرکت هایی که به پخش دستگاه سورتینگ می پردازند تامین کنندگان این محصول بوده و به خرید و فروش این محصول مشغول هستند.

فروشگاه اینترنتی انواع سورتینگ در ایران

فروشگاه اینترنتی انواع سورتینگ در ایرانفروشگاه اینترنتی انواع سورتینگ در ایران در فضای اینترنت و گوگل وجود دارد که ارائه دهنده این محصول می باشد. تولید کنندگان و عرضه کنندگان دارای این چنین سایت های فروش هستند که همه محصولشان را با واسطه یا مستقیم به صورت آنلاین نیز عرضه می کنند.

لذا جهت خرید دستگاه سورتینگ اینترنتی باید با مراجعه به سایت و مقایسه برندها و مدل ها و قیمت ها نوع متناسب با کاربرد خود و بودجه ی در نظر گرفته شده آن را با چند کلیک خریداری نمود. خرید سورتینگ حبوبات از اینترنت بسیار با صرفه است چون بدون صرف هزینه رفت و آمد و طی کردن مسافت با قیمت کمتری خریداری می شود.

عرضه سورتینگ غلطکی در اینترنت به دو صورت آماده و سفارشی و به صورت عمده و خرده نیز صورت می گیرد.

عرضه عمده بهترین ماشین سورتنیگ

عرضه عمده بهترین ماشین سورتنیگعرضه عمده بهترین ماشین سورتینگ نیز توسط تولید کننده و دیگر واسطه گرانی که در این عرصه فعالیت دارند صورت می گیرد. عرضه کنندگان عمده کسانی هستند که این دستگاه را بدون واسطه با نرخ کم از تولیدی خریداری می کنند و با سود بیشتر و قیمت بالاتر در سراسر کشور به فروش عمده می رسانند.

برای خرید عمده دستگاه سورتینگ باکیفیت باید توجه داشت که کدام یک از ارقام انس بالاتری نسبت به دیگری دارد تا از نظر اقتصادی مقرون به صرفه باشد. بهترین ماشین سورتینگ در بازار نیز دارای نشان استاندارد و تاییدیه بهداشتی بوده و همچنین از گارانتی و خدمات پس از فروش نیز بهره مند می باشد و خرید عمده آن نیز از تخفیفات ویژه و کمترین قیمت برخوردار می باشد.

جدیدترین دستگاه سورتینگ و دسته بندی

جدیدترین دستگاه سورتینگ و دسته بندیجدیدترین دستگاه سورتینگ و دسته بندی در بازار وجود دارد که مدل های پیشرفته ای است و از سرعت قابل تنظیم بالاتری برخوردار بوده و نوع لیزری بوده که از قدرت شناخت بالاتری برخوردار می باشد. دستگاه های جدید به گونه ای طراحی شده که از خیس شدن بیش از حد میوه جات و خراب شدن آنها برای شستشوی آن ها جلوگیری می شود.

امروزه با پیشرفت تکنولوژی این دستگاه های کامپیوتری جایگزین نوع مکانیکی شده است و بر اساس نرم افزاری که در داخل آن طراحی شده کار می کنند و دارای زبان فارسی و امکان اتصال به اینترنت بوده و کم مصرف اند و همچنین دارای خطای نزدیک به صفر و دارای سیستم هشدار و عیب یابی و تعمیر هوشمند هستند. همچنین خریدار می تواند بسته به متراژ و مساحت کارخانه‌ی خود سایز و مدل دلخواه را خریداری کند.

استفاده از این دستگاه ها مزیت های فراوانی دارد. مانند:

  • بدون گرفتن نیروی کارگر و هزینه کارگر می توان به جداسازی میوه جات، سبزیجات و صیفی جات پرداخت لذا بسیار با صرفه و سود آور است.
  • با خرید این دستگاه ظرف چند ماه کار با آن می توان هزینه خرید آن را بدست آورد لذا هزینه اولیه آن قابل برگشت خواهد بود و باعث ارزش افزوده برای تولید کننده است.
  • برای پاک کردن صیفی جاتی مانند برنج استفاده از این دستگاه بسیار مفید است چون پاک کردن صیفی جات بسیار مشکل می باشد و این دستگاه کار را آسان خواهد نمود.
  • با جداسازی میوه های خراب در داخل سبد از طریق دستگاه می توان از فاسد شدن دیگر میوه ها نیز جلوگیری به عمل آورد.

سفارش عمده و جزئی انواع ماشین سورتینگ

سفارش عمده و جزئی انواع ماشین سورتینگکسانی که قصد سفارش انواع ماشین آلات سورتینگ را دارند می توانند به تولید کننده یا نماینده فروش آنها مراجعه نموده و مدل دلخواه خود را خریداری کنند. لذا تولید کننده با ارائه کاتالوگ و راهنمایی های کلی در مورد انواع مختلف مدل های آن مشتری را در انتخاب درست راهنمایی می کند.

این تولیدی ها انواع دستگاه سورتینگ گردو، دستگاه سورتینگ خشکبار، مرغ، سبزیجات و … را به صورت سفارشی به دلخواه مشتری طراحی و تولید می کنند. برای سفارش ماشین آلات در صورت در دسترس نبودن تولیدی می توان به دفاتر فروش آنها یا سایت فروش آنان مراجعه نمود.

سفارش دهنده ممکن است ایرانی یا خارجی باشد لذا یکی از سفارش دهندگان عمده شرکت های خارجی هستند که آن را عمده خریداری نموده و به کشور خودشان آن را عرضه می کنند.

خریدار دستگاه سورتینگ ارزان قیمت

خریدار دستگاه سورتینگ ارزان قیمتخریدار دستگاه سورتینگ ارزان قیمت بهتر است به فروشندگانی که عرضه کننده بدون واسطه هستند مراجعه نمایند. خریداران این محصول نیز کسانی هستند که بنابر شغل خود یا بنابر مصرف شخصی خود به دو صورت خرده و یا عمده خرید می کنند. مانند صنعتگرانی که این محصول را خریداری نموده و در تولیدات خود از آن استفاده می کنند.

قبل از خرید ماشین سورتینگ نیز باید از قیمت، مدل های این محصول اطلاعات کافی را در دست داشت تا بعد از خرید از آن رضایت داشته و متضرر نیز نشود. جهت خرید سورتینگ میوه بهتر است آن را از مراکز فروش معتبر و برندهای معروف و مطمئن خریداری کند و جویای مدلی با کیفیت و قیمت مناسب باشد. برخی خریداران آن واسطه هایی هستند که به صورت حق‌العمل کار آن را به فروش می رسانند و بدین صورت در درصد کوچکی از سود آن با تولیدی سهیم می شوند.

فروشنده دستگاه سورتینگ صنعتی

فروشنده دستگاه سورتینگ صنعتیفروشنده دستگاه سورتینگ صنعتی با گام مفیدی که در این عرصه برداشته توانسته با تامین نیاز داخلی کشور مفید و سودمند واقع شود. فروشندگان به صورت متمرکز و پراکنده در سطح استان ها وجود دارند که با انحصار این محصول به فروش دستگاه سورت مشغول می باشند.

این دستگاه‌ها به دلیل اهمیتی که دارند تولید و فروش آنها رو به فزونی است و این محصول با افزایش کاربرد آنها نیز خریداران زیادی را به خود سوق داده است. در بازار فروش انواع برندهای ایرانی و خارجی عرضه می شود که هر کدام دارای امتیازاتی نسبت به دیگری بوده و امکانات آنها نیز مختلف می باشد.

حمیدرضا طباطبایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ماریکو شما را به خرید بهترین دستگاه های سورتینگ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *