مجموعه ماریکو شما را به خرید بهترین دستگاه های سورتینگ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید دستگاه سورتینگ ارزان میوه سیب درختی

آنچه در این مقاله می خوانید...

بهترین دستگاه سورتینگ میوه سیبقیمت دستگاه سورتینگ میوه سیب

امروزه به دلیل اهمیتی که محصولات سورت شده پیدا کرده اند انواع دستگاه سورتینگ با ظرفیت های گوناگونی تولید شده و روانه بازار می شوند. دستگاه سورتینگ میوه سیب درختی دستگاهی است که به درجه بندی و جداسازی سیب از نظر رنگ، وزن و اندازه می پردازد و در نهایت محصولاتی با کیفیت را برای بسته بندی آماده می کند.
در حال حاضر دستگاه سورتینگ ارزان میوه سیب درختی به صورت مستقیم و کاملا بدون واسطه به فروش می رسد. شما می توانید جهت خرید هم به صورت حضوری و هم به صورت اینترنتی اقدام نمایید.خرید دستگاه سورتینگ ارزان میوه سیب درختی

بهترین دستگاه سورتینگ میوه سیب

بهترین دستگاه سورتینگ میوه سیب همان طور که در ابتدای بحث اشاره کردیم دستگاه سورتینگ میوه سیب دارای انواع مختلفی است که برای سورت کردن ظرفیت معینی مناسب است.
بهترین دستگاه سورتینگ دستگاهی است که از مواد اولیه درجه یک تولید شده باشد، دقت و سرعت بالایی در عمل سورت کردن داشته باشد، جنس بدنه آن مقاوم باشد و سیستم آن به گونه ای باشد که برای چندین سال متوالی به راحتی مورد استفاده قرار گیرد و با ورود دستگاه های جدید همچنان رقیب خوبی برای آن ها محسوب شود.
از انواع دستگاه سورتینگ میوه سیب می توان به سورتینگ مدور، سورتینگ نواری، سورتینگ رنگی و سورتینگ لیزری اشاره کرد.
سورتینگ مدور: این دستگاه دارای چند خروجی است و انواع سیب را بر اساس اندازه و وزن جداسازی می کند. سورتینگ دوار دستگاهی با طول زیاد و فواصل مشخص به شکل دایره است که محصولات پس از قرار گرفتن در این میله ها به حالت چرخشی درآمده و طبق وزن و اندازه از لابلای این میله های دایره ای عبور می کنند و به یکی از خروجی ها وارد می شوند.
سورتینگ نواری: سورتینگ نواری به جداسازی سیب بر اساس حجم و سایز می پردازد و دارای انواع مختلفی است. این دستگاه دارای نوارهایی با فاصله های مشخص است که در کنار یکدیگر قرار گرفته اند و بین 4 تا 6 خروجی دارند. میوه ها برای سورت شدن روی این این نوارها قرار گرفته و بر اساس سایز از هم جدا شده و به یکی از خروجی ها وارد می شوند.
سورتینگ رنگی: این دستگاه بر اساس رنگ به جداسازی سیب می پردازد.
سورتینگ لیزری: سورتینگ لیزری یکی از جدیدترین دستگاه های سورت میوه سیب محسوب می شود که با دارا بودن دوربین ها و لیزرهایی به جداسازی میوه بر اساس سه شاخص رنگ، اندازه و وزن می پردازد. در صورتی که این محصولات با شاخص داده شده در دستگاه یکی نباشند جدا می شوند.
تعداد شاخص های این دستگاه قابل تنظیم است و می توان تعداد کمتر و یا بیشتری برای درجه بندی میوه تعریف نمود.

قیمت دستگاه سورتینگ میوه سیب

قیمت دستگاه سورتینگ میوه سیب قیمت فروش دستگاه سورتینگ سیب بر اساس عواملی متغیر است. این عوامل شامل مواد اولیه، جنس بدنه، ظرفیت تولید، تعداد کانال های دستگاه، ابعاد و ارتفاع دستگاه، نوسانات دلار و ارز در کشور می باشد به همین دلیل نمی توان نرخ ثابتی برای آن در نظر گرفت.
لذا شما می توانید جهت اطلاع از قیمت دستگاه سورتینگ میوه یا به مراکز اصلی خدمات دهنده مراجعه کنید و یا از طریق سایت های خبری به قیمت های روز و لحظه به لحظه انواع دستگاه سورتینگ سیب دسترسی داشته باشید.

حمیدرضا طباطبایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ماریکو شما را به خرید بهترین دستگاه های سورتینگ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *