مجموعه ماریکو شما را به خرید بهترین دستگاه های سورتینگ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تامین دستگاه شست و شو سیب زمینی

آنچه در این مقاله می خوانید...

ظرفیت های دستگاه شست و شو سیب زمینیفروش دستگاه شست و شو سیب زمینی

سیب زمینی های چیده شده از زمین های کشاورزی همواره مقدار زیادی خاک به همراه خود دارند که نیاز است تا قبل از استفاده در کارخانه های بزرگ شست و شو و پاکسازی شوند. شستن این محصول با دست می تواند بسیار زمانبر بوده و همچنین مصرف آب زیادی دارد. دستگاه شست و شو سیب زمینی یکی از بهترین راه ها برای تمیز کردن انواع سیب زمینی به طور کامل است. تامین کننده این دستگاه ارائه دهنده محصولی با قیمت مناسب و کیفیتی بی نظیر است که می تواند کاملا نیاز شما به بهترین شکل رفع کند. 

تامین دستگاه شست و شو سیب زمینی

ظرفیت های دستگاه شست و شو سیب زمینی

ظرفیت های دستگاه شست و شو سیب زمینی ظرفیت  های دستگاه های شست و شو سیب زمینی متفاوت است و از نمونه های کوچکتر تا شکل بسیار بزرگ آن برای کار در کارخانه های متفاوت موجود است. کارخانه های تولید چیپس و خلال سیب زمینی و کارخانه تولید سالاد الویه از بزرگترین خریداران این محصول هستند. رستوران ها  و فستفود ها نیز از خریداران دستگاه های کوچک تر شست و شوی سیب زمینی هستند. 
دستگاه های شست و شو و ظرفیتشان بر اساس میزان شست و شو در هر ساعت دسته بندی می شوند:

  • دستگاه های دارای ظرفیت شست و شوی 30 کیلو گرم در ساعت 
  • دستگاه های شست و شوی 70 کیلو در ساعت 
  • دستگاه شست و شوی سیب زمینی با ظرفیت 100 کیلو در ساعت 
  • دستگاه های دارای ظرفیت 200 کیلو به بالا 

که البته برخی از انواع این مدل ها در کشور موجود است و تلاش شده که پرکاربرد ترین آن ها در کشور تامین شود تا خریداران با هر شکلی از نیاز بتوانند دستگاهی برای کارگاه و یا کارخانه خود تهیه کنند. 

فروش دستگاه شست و شو سیب زمینی

فروش دستگاه شست و شو سیب زمینی فروش دستگاه شست و شو سیب زمینی از برندهای مطرح در سطح ایران و جهان با ارائه ضمانت نامه و با قیمتی مناسب در فروشگاه ما صورت می گیرد. ظرفیت های متفاوت می توانند از برندهای مختلف باشند به طور مثال برخی از برند ها صرفا تولید کننده دستگاه های رستورانی هستند و برخی تولید دستگاه های بزرگ مخصوص کارخانه ها را بر عهده گرفتن. 
دستگاه سیب زمینی شور فرچه ای و یا بدون فرچه و با فشار آب نیز در این فروشگاه موجود است که نحوه کار کرد متفاوتی دارند. بهتر است تا قبل از خرید مطالعه ای درباره نحوه کارکرد این دو دستگاه داشته باشید. در دستگاه های فرچه دار مصرف آب کمتر است اما قیمت خود محصول کمی بالاتر است و در شکل دیگر نیز تمامی موارد بر عکس است یعنی ما دستگاهی ارزان تر با مصرف آب بیشتر می خریم. 

حمیدرضا طباطبایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ماریکو شما را به خرید بهترین دستگاه های سورتینگ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *