مجموعه ماریکو شما را به خرید بهترین دستگاه های سورتینگ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

بازار خرید دستگاه آب درمانی مرکبات

آنچه در این مقاله می خوانید...

دستگاه آب درمانی مرکبات و ویژگی های آنمرکز پخش دستگاه آب درمانی مرکبات

دستگاه آب درمانی مرکبات، یکی از دستگاه های نوین طراحی شده در جهت سهولت فرایند آماده سازی میوه های برداشت شده برای عرضه به بازار ها است. بازار خرید دستگاه آب درمانی مرکبات امروزه بسیار داغ بوده و خیال باغبانان را از جهت شستشوی مناسب میوه های برداشت شده راحت کرده است. خرید دستگاه های آب درمانی تأثیر بسزایی در افزایش کیفیت میوه هایی که در حال عرضه به بازار ها هستند ایفا می نماید. 

بازار خرید دستگاه آب درمانی مرکبات

دستگاه آب درمانی مرکبات و ویژگی های آن

دستگاه آب درمانی مرکبات و ویژگی های آن

باغبانی یکی از کهن ترین مشاغلی است که بشر به آن مشغول بوده است. این حرفه برخلاف تصور بسیاری که آن را شغلی آسان تلقی می کنند، بسیار سخت بوده و نیازمند دانش و اطلاعات کافی در حیطه ی مورد نظر و نیز تلاش و کوشش بسیار است.

یکی از مشکلاتی که اکثر باغبانان از آن حرف می زنند و آن را دغدغه ی ثابت خود حتی قبل از برداشت محصول می بینند، شستشو و تمیز نمودن مناسب میوه ها پس از برداشت، جهت آماد سازی آن برای عرضه به بازار ها می باشد. این کار ضروری و در عین حال دشوار است. ضروری است چون در صورت انجام نگرفتن آن، محصول برداشت شده کیفیت و درخشندگی لازم را نداشته و در نگاه اول مشتری را از خرید میوه منصرف می کند و دشوار است چون حجم میوه های برداشت شده در صورت تولید انبوه زیاد بوده و از طرفی میوه ها لازم است بصورت تک تک شسته شده و گرد و خاک آن و همچنین اثرات برجای مانده از مرحله ی سمپاشی بر طرف شوند. 

خوشبختانه کمک های ناشی از پیشرفت های تکنولوژی به این حوزه نیز رسیده و سبب سهولت امر شستشوی میوه ها پس از برداشت شده است. به صورت کلی دو نوع دستگاه آب درمانی وجود دارد که شامل دستگاه های شستشوی فله ای و دستگاه های شستشوی جعبه ای می شود. طول دستگاه های آب درمانی حدود 7 متر است. 

این دستگاه ها پس از ورود میوه به آن ها ابتدا توسط فرچه به تمیز کردن آن پرداخته و عملیات شستشو با آب گرم را آغاز می کنند. در نهایت دستگاه با استفاده از آبی تمیز اقدام به آبکشی میوه ها می نماید. 

از جمله ویژگی دستگاه آب درمانی می توان به صرفه جویی در زمان، صرفه جویی در به کار بردن نیروی انسانی، مصرف کم انرژی، سهولت جابجایی و … اشاره نمود. 

مرکز پخش دستگاه آب درمانی مرکبات

مرکز پخش دستگاه آب درمانی مرکبات

گروه تولیدی ما با تجربه ی بالا در زمینه ی پخش دستگاه آب درمانی، توانسته گامی مهم در سهولت فرایند برداشت میوه و آماده سازی آن برای عرضه در بازار ها توسط باغبانان بردارد. 

چنانچه علاقه مند به کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه هستید و یا تمایل به خرید این نوع دستگاه ها دارید، می توانید برای خرید و یا انجام مشاوره ی رایگان با ما در ارتباط باشید. 

حمیدرضا طباطبایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ماریکو شما را به خرید بهترین دستگاه های سورتینگ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *