مجموعه ماریکو شما را به خرید بهترین دستگاه های سورتینگ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

ارائه کننده دستگاه سورتینگ میوه

آنچه در این مقاله می خوانید...

ویژگی های دستگاه سورتینگ میوهعرضه دستگاه سورتینگ میوه

تمایل مردم به تهیه میوه های یک اندازه و فاقد آثار خرابی و آفت زدگی لزوم درجه بندی یا سورتینگ میوه را نشان می دهد. این عملیات به وسیله دستگاه سورتینگ صورت می گیرد.

ارائه کننده دستگاه سورتینگ میوه اقدام به عرضه این دستگاه با کیفیت عالی و قیمت مناسب به بازار نموده است. آیا با ویژگی های دستگاه سورتینگ آشنا هستید و می دانید چگونه می توان با ارائه کننده این دستگاه تماس گرفت؟

ارائه کننده دستگاه سورتینگ میوه

ویژگی های دستگاه سورتینگ میوه

ویژگی های دستگاه سورتینگ میوه از بهترین دستگاه های موجود در بازار برای درجه بندی و تفکیک میوه ها بر اساس معیارهای مختلف مانند اندازه یا رنگ دستگاه سورتینگ می باشد. این دستگاه ها می توانند میوه ها را از هر گونه گل و لای و شاخ و برگ درختان میوه پاک کنند.

این دستگاه دارای مخزن نگه داری میوه بوده و می تواند با توجه به حجم مخزن مقادیر متفاوتی از میوه را شستشو و خشک کند.

دستگاه های سورتینگ میوه در دو نوع اتوماتیک و نیمه اتوماتیک در بازار وجود دارند که نوع اتوماتیک آنها کمترین نیاز را به نیروی انسانی دارد و به علت عدم دخالت انسان از نظر بهداشتی تمیزتر نیز می باشد.

این دستگاه ها می توانند با پولیش میوه ها آنها را صیقل داده و شکل ظاهری آنها را از نظر بازار پسندی بهتر کنند.

میزان مصرف انرژی در این دستگاه ها تا حد امکان پایین آورده شده اند تا استفاده از آنها از نظر اقتصادی به صرفه باشد. همچنین ابعاد این دستگاه ها به گونه ای است که فضای کمی را اشغال می کنند و بنابراین می توان در کارگاه های با ابعاد متوسط نیز از آنها برای سورتینگ میوه و قرار دادن آنها در جعبه ها استفاده کرد.

عرضه دستگاه سورتینگ میوه

عرضه دستگاه سورتینگ میوه

کسانی که در زمینه فروش انواع دستگاه های سورتینگ دارای فروشگاه هستند یا صادرات این دستگاه ها را به کشورهای دیگر را انجام می دهند می توانند از دستگاه سورتینگ میوه برای توسعه کسب و کار و تجارت خود به نحو مطلوب استفاده کنند. عرضه سورتینگ میوه توسط ارائه کننده آن می تواند تامین کننده نیاز این فروشگاه ها و تجار برای دسترسی به دستگاه سورتینگ باشد.

برای خرید این محصول می توانید با مسئول فروش ما ارتباط برقرار کنید و ضمن اطلاع از قیمت روز دستگاه نسبت به سفارش آن اقدام کنید تا در کوتاه ترین زمان به آدرس مورد نظر شما ارسال گردد.

علاوه بر این شما می توانید با خرید عمده این دستگاه آن را با قیمت ارزان تری به دست آورید و از فروش یا صادرات آن سود بیشتری کسب نمایید.

حمیدرضا طباطبایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ماریکو شما را به خرید بهترین دستگاه های سورتینگ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *